We wtorek, 9 października, odbyło się uroczyste pożegnanie komisarz Anny Pękały, która po 28 latach służby pożegnała się z policyjnym mundurem.

Komisarz Anna Pękała pełniła przez cztery lata funkcję komendanta komisariatu policji w Mszanie Dolnej. Obecnie na to stanowisko został powołany podkom. Wiesław Czamara, dotychczasowy zastępca komendanta.

9 października 2018 roku w siedzibie Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej odbyło się uroczyste pożegnanie komisarz Anny Pękały, która po 28 latach służby pożegnała się z policyjnym mundurem. W spotkaniu udział wzięli m.in. Jan Puchała Starosta Limanowski, Józef Kowalczyk Burmistrz Miasta Mszana Dolna, Bolesław Żaba Wójt Gminy Mszana Dolna, Janusz Potaczek Wójt Gminy Niedźwiedź, Komendant Powiatowy Policji w Limanowej insp. Dariusz Urbanik, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej mł.insp. Krzysztof Chochliński, kadra kierownicza KPP w Limanowej, policjanci oraz pracownicy cywilni.

Atmosfera spotkania wywołała wzruszenie na wielu twarzach. Komisarz Pękała otrzymała z rąk Komendanta pamiątkową szablę z okolicznościowym grawerunkiem. Wszyscy zgromadzeni goście składali Pani Komendant słowa podziękowania za wieloletnią współpracę oraz profesjonalną i pełną poświęcenia służbę – informuje limanowska policja

autor publikacji: UG Mszana Dolna, źródło: KPP Limanowa