We wtorek, 9 października, odbyło się uroczyste pożegnanie komisarz Anny Pękały, która po 28 latach służby pożegnała się z policyjnym mundurem.

Komisarz Anna Pękała pełniła przez cztery lata funkcję komendanta komisariatu policji w Mszanie Dolnej. Jak już informowaliśmy, obecnie na to stanowisko został powołany podkom. Wiesław Czamara, dotychczasowy zastępca komendanta.

Polecamy: Mija 75. rocznica tragicznej śmierci bohatera z Piekiełka

9 października 2018 roku w siedzibie Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej odbyło się uroczyste pożegnanie komisarz Anny Pękały, która po 28 latach służby pożegnała się z policyjnym mundurem. W spotkaniu udział wzięli m.in. Jan Puchała Starosta Limanowski, Józef Kowalczyk Burmistrz Miasta Mszana Dolna, Bolesław Żaba Wójt Gminy Mszana Dolna, Janusz Potaczek Wójt Gminy Niedźwiedź, Komendant Powiatowy Policji w Limanowej insp. Dariusz Urbanik, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej mł.insp. Krzysztof Chochliński, kadra kierownicza KPP w Limanowej, policjanci oraz pracownicy cywilni.

Polecamy: Oszuści kolejny raz zaatakowali. ZUS ostrzega klientów!

-Atmosfera spotkania wywołała wzruszenie na wielu twarzach. Komisarz Pękała otrzymała z rąk Komendanta pamiątkową szablę z okolicznościowym grawerunkiem. Wszyscy zgromadzeni goście składali Pani Komendant słowa podziękowania za wieloletnią współpracę oraz profesjonalną i pełną poświęcenia służbę - informuje limanowska policja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., źródło: KPP Limanowa