W miniony weekend, w dniach od 19 do 21 października, na drogach naszego regionu odnotowano łącznie 8 kolizji drogowych. Na szczęście odbyło się bez wypadków. Zobacz szczegóły!

W piątek, 19 października, doszło do dwóch kolizji:

  • o godz. 16:30 w Mszanie Dolnej na ul. Krakowskiej kierujący pojazdem marki Nissan wyjeżdżając z parkingu nie udzielił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Toyota.
  • o godz. 19:00 w miejscowości Przyszowa kierujące pojazdem marki Toyota oraz kierująca pojazdem marki Honda podczas cofania doprowadziły do zderzenia pojazdów.
Polecamy: Słopnice: wójt z ponad 50 proc. poparciem, jaki skład nowej rady?

Sobota, 20 października, na drogach regionu to aż pięć kolizji:

  • o godz. 9:30 w miejscowości Słopnice kierujący motocyklem marki Piaggio włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Ford Galaxy
  • o godz. 10:20 w miejscowości Młyńczyka kierująca pojazdem marki Seat Altea nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w barierę energochłonną
  • o godz. 12:10 w miejscowości Stara Wieś kierujący samochodem marki Audi podczas wymijania doprowadził do zderzenia z kierującym pojazdem marki BMW.
  • o godz. 17:20w Limanowej na ul. Kopernika kierujący pojazdem marki Audi podczas omijania uderzył w pojazd marki Honda
  • o godz. 19:15 w Limanowej na ul. M.B. Bolesnej kierujący pojazdem m-ki Renault na oznakowanym skrzyżowaniu w ruchu okrężnym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oznakowanemu radiowozowi marki Kia Ceed i doprowadził do zderzenia bocznego.
Polecamy: Dobra: Benedykt Węgrzyn wygrał w I turze, znamy skład nowej rady

W niedzielę, 21 października, na drogach w regionie doszło do jednej kolizji: o godz. 9:40 w Mszanie Dolnej na ul. Matejki z poruszającego się pojazdu marki Opel odpadł kołpak, który uderzył w drzwi zaparkowanego pojazdu marki Audi.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.