Powiat Limanowski zaprasza na 12. edycję Nocy Muzeum - 17 maja
Zapraszamy na kulturalną ucztę! XII Noc Muzeum w naszym powiecie już tego piątku!
  1. Start wydarzenia o godzinie 16:00 z warsztatami dla każdego.
  2. O 17:00 otwarcie wystawy "MOTO-ROWERY", prezentującej historyczne motorowery.
  3. Kulminacyjne momenty wieczoru to koncerty akustyczne: o 20:00 zespół Sweet Silence, a o 21:30 Sebastian Atrament.
  4. Zwiedzanie muzeów możliwe aż do północy, zakończone AFTER PARTY przy ognisku.

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej wraz z Polskim Towarzystwem Historycznym, Moped Retro Muzeum Motorowerów oraz Dzienny Dom Seniora+ serdecznie zapraszają mieszkańców na XII edycję Nocy Muzeum. To wyjątkowa okazja, aby w niecodzienny sposób spędzić wieczór, zgłębiając tajniki historii i kultury naszego regionu.

W programie znajdą Państwo nie tylko ekscytujące wystawy, ale również pokaz mody przygotowany przez członkinie Dziennego Domu Seniora+ o godzinie 18:00. Wieczór uświetnią występy muzyczne. Na scenie pojawią się Jacek Ellwart, Tomasz Szubryt oraz Grzegorz Hojda, tworzący zespół Sweet Silence, którzy zaprezentują się w akustycznych aranżacjach. Następnie, o 21:30, swoje umiejętności pokaże Sebastian Atrament wraz z Marcinem „Koszu” Koszykiem.

Impreza ma także szczytny cel - podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na konserwację obrazu Franciszka Mrażka „Dziewczyna z różą”. To doskonała okazja, by wspierać lokalne dziedzictwo kulturalne, jednocześnie bawiąc się i uczestnicząc w życiu społeczności.

Przypominamy, że wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny. Zapraszamy do wspólnego świętowania kultury i historii naszego regionu podczas tej magicznej nocy!


Źródło: Powiat Limanowski