Informacje / Ogłoszenia / Turystyka

31.05.2023

W letnim sezonie turystycznym zapraszamy do odwiedzenia Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej. Od 1 czerwca do 30 września 2022 r. PCIT z siedzibą w Buzodromie na Limanowskim Rynku, będzie otwarte również w weekendy.

Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w okresie wzmożonego ruchu turystycznego, w sezonie letnim tj. od czerwca do końca września uruchamia dodatkowe dyżury w soboty i niedziele w godzinach od 11:00 do 17:00.

W Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej, można uzyskać informacje dotyczące powiatu limanowskiego, ale również całego województwa małopolskiego. PCIT udostępnia bezpłatne materiały informacyjne m.in. broszury, foldery, aktualne mapy oraz przewodniki, które z pewnością pomogą w odkrywaniu licznych atrakcji regionu.

Podczas wizyty w PCIT polecamy zajrzeć również do mini galerii, w której cyklicznie prezentowane są prace lokalnych artystów oraz wystawy tematyczne.

Zapraszamy do śledzenia i „polubienia” fanpage’a Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, gdzie codziennie zamieszczane są ważne aktualności o regionie.

Dane kontaktowe PCIT Limanowa:
ul. Rynek 25
34-600, Limanowa
tel.: 18 3375 800
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!