Ogłoszenia

30.09.2022

Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej od 1 października zmienia swoje godziny pracy. Do końca kwietnia PCIT, mające siedzibę na limanowskim rynku, będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Warto wiedzieć, że…

w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej, można uzyskać nie tylko informacje dotyczące powiatu limanowskiego ale również całego województwa małopolskiego. Można skorzystać z propozycji ciekawego i aktywnego spędzenia czasu, ale także pobrać bezpłatne materiały informacyjne m.in. broszury, foldery, aktualne mapy oraz przewodniki, które z pewnością będą wsparciem w odkrywaniu licznych atrakcji regionu.

Podczas wizyty w PCIT polecamy zajrzeć również do mini galerii, w której cyklicznie prezentowane są prace lokalnych artystów oraz wystawy tematyczne.

Dla tych którzy osobiście nie mogą odwiedzić PCIT, zapraszamy do śledzenia i „polubienia” fanpage’a Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, gdzie codziennie zamieszczane są aktualności.

Dane kontaktowe PCIT Limanowa:
ul. Rynek 25
34-600, Limanowa
tel.: 18 3375 800
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!