Informacje

05.02.2021

Coraz bliżej Święta Wielkanocne, to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa i świat przyrody splatają się w jedno. Święcenie palm, bogato zdobione koszyczki, przepyszne wypieki czy pięknie malowane pisanki, to tylko niektóre tradycje i zwyczaje. Dlatego, aby wprowadzić Was w ten przedświąteczny klimat, po raz kolejny zapraszamy na Powiatowy Kiermasz Wielkanocny.

Kiermasz, to świetna okazja do zaprezentowania bogatej tradycji i obyczajów ludowych związanych z okresem Świąt Wielkanocnych. Podczas Kiermaszu będzie można zakupić wielkanocne rękodzieła m.in. pisanki, palmy, stroiki, serwety, wyroby hafciarskie oraz inne ozdoby i dekoracje świąteczne, jak również wypieki wielkanocne. A wszystko to wyjdzie z rąk lokalnych artystów oraz Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu.

Przedświąteczny Kiermasz odbędzie się 24 marca 2021 r./środa/ w godzinach 09.00 -15.00 na placu parkingowym przy Starostwie Powiatowym w Limanowej (ul. J. Marka 9).

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia w tym roku będzie obowiązywał limit miejsc – 10 stoisk. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 22 lutego 2021 r. do godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowianin in">Limanowa (Dziennik Podawczy) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy!

Karta zgłoszenia