Tematyką piątego, ostatniego odcinka letniego cyklu edukacyjnego Małopolskiej Organizacji Turystycznej i Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego pn. #NajważniejszeWrócić o bezpieczeństwie na górskich szlakach będą statystyki TOPR dotyczące wypadków w Tatrach. W piątej odsłonie cyklu znajdą się odpowiedzi pytania: Jak często ratownicy TOPR udzielili pomocy w ostatnim czasie? Jakiego typu wypadki miały miejsce w sezonie letnim 2020 roku? I najważniejsze o czym warto pamiętać aby bezpiecznie wrócić z gór? Opowiedzą na nie Andrzej Marasek – ratownik TOPR, Edward Lichota – zastępca naczelnika TOPR oraz Grzegorz Biedroń – prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Link do #5 odcinka znajduje się na stronie: https://youtu.be/Y8XRZ9AX7ao

Zapraszamy do obejrzenia poprzednich odcinków z cyklu #NajważniejszeWrócić:

Odcinek #4: https://www.youtube.com/watch?v=flyno-XCRYs

Odcinek #3: https://www.youtube.com/watch?v=Hpxp2EPeyb4

Odcinek #2: https://www.youtube.com/watch?v=MYYZN7aAdNI

Odcinek #1: https://www.youtube.com/watch?v=3_ka2_dpDxY.

Wszystkie filmy z serii #NajważniejszeWrócić są dostępne do obejrzenia na facebookowym profilu Małopolskiej Organizacji Turystycznej: facebook.com/mot.krakow oraz na kanale MOT w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOoK_OGCBIKKu0NpTTQXJiw

Akcja edukacyjna #NajważniejszeWrócić jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Rozwoju w ramach projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!”. Partnerami akcji są Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Województwo Małopolskie.

 

źr.:MOT małopolska