Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego uruchomił kolejny nabór do Systemu Miejsc Przyjaznych Rowerzystom. Zgłoszenia trwają do 31 sierpnia 2020 r.

O certyfikat mogą ubiegać się obiekty noclegowe, gastronomiczne, atrakcje turystyczne, informacje turystyczne i inne obiekty usługowe (np. serwisy rowerowe, wypożyczalnie rowerów, stacje paliw czy sklepy spożywcze lub wielobranżowe) które prowadzą działalność na obszarze województwa małopolskiego. Obiekty ubiegające się o rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom muszą być zlokalizowane na obszarze województwa małopolskiego w odległości nie większej niż 15 km od sieci tras rowerowych VeloMałopolska. Odległość obiektu od trasy rowerowej należy zmierzyć jako dojazd rowerem od trasy do obiektu drogami publicznymi, nie w linii prostej.

Aby wziąć udział w programie należy wysyłać aplikacje należy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.malopolska.pl/mpr

współpraca w ramach Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące Małopolskiego Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom można uzyskać pisząc na adres

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronie www.narowery.visitmalopolska.pl/mpr.

 

 

źr.: Urząd marszałkowski Województwa Małopolskiego