W sobotę 15.07, w miejscowości Stronie, doszło do kolizji samochodu z motocyklem. Kolizję spowodowała kierująca pojazdem marki Mitsubishi 40-letnia kobieta, która uciekła z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, miała 2,25 promila alkoholu i przewoziła czwórkę dzieci, a z pomocą przyjechał jej również pijany mąż.

Do kolizji samochodu marki Mitsubishi i motocyklu Yamaha doszło po godzinie 15.00. Na miejscu okazało się, że kierująca Mitsubishi 40-letnia kobieta podczas manewru wymijania zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z kierującą motocyklem, a następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia. 22-letnia kierująca motocyklem nie poniosła poważniejszych obrażeń.

Polecamy: Bomba na Dniach Tymbarku? Pijany żartowniś odpowie przed sądem!

Sprawczyni kolizji uciekła z miejsca zdarzenia po to, by wrócić za kilkanaście minut. Jak się okazało, miała 2,25 promila alkoholu w organizmie. Przewoziła czwórkę dzieci w wieku 9, 5 i 2 lata oraz 8 miesięcy.

Podczas czynności na miejsce zdarzenia przyjechał mąż 40-latki. Funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Po badaniu okazało się, że ma 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Polecamy: Nadchodzi koniec zmiany czasu? Decyzja także w Twoich rękach!

-Oboje odpowiedzą za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ponadto 40-latka odpowie również za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia swoich dzieci. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie - informuje policja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.