W 8 lipca niedzielę na stadionie Klubu Sportowego Stradomka Skrzydlna, odbędzie się po raz kolejny Piknik Rodzinny. W ramach imprezy zostanie rozegrany mecz Policja vs Strażacy, a na scenie zaśpiewa Karolina Szczurowska.

Polecamy: Wicepremier Beata Szydło o rodzinie, rolnictwie i Unii Europejskiej [wideo]

Po raz kolejny OSP Skrzydlna organizuje imprezę plenerową dla mieszkańców Skrzydlnej i okolic. Gry i zabawy dla dzieci, pokazy strażackie, loteria fantowa to tylko nieliczne z atrakcji jakie czekać będą na uczestników imprezy.

Nie zabraknie również dobrego jedzenia, przygotowanego między innymi przez Koło Gospodyń Wiejskich. Na stadionie zostanie rozegrany mecz między drużyną policjantów, a drużyną strażaków. Na scenie wystąpią Karolina Szczurowska, Marlena Mazgaj oraz Kapela Ludowa.

Podczas pikniku będzie można wesprzeć zakup samochodu i sprzętu dla OSP Skrzydlna. Niedzielne wydarzenie zwieńczy wspólna zabawa z zespołem "Akordsi".

Polecamy: Oddział Dziecięcy w limanowskim szpitalu ma nową, bajeczną odsłonę [Zdjęcia]

Więcej szczegółów na plakacie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Fot. Aneta Rapacz