Już w tym tygodniu, 29 czerwca, odbędzie się huczne otwarcie mszańskiej plaży. To ostatnia prosta na realizacji projektu pt. „Strefa turystyczno-wypoczynkowa wraz z imprezą inaugurującą sezon letni”. Zobacz program wydarzenia i gwiazdy, które wystąpią tego wieczoru!

29 czerwca odbędzie się impreza otwierająca sezon letni na plaży w Mszanie Dolnej. Realizacja tego projektu dobiega już końca. Huczne otwarcie i promocja mszańskiej plaży rozpocznie się o godz. 18.00.

Zobacz także: Justyna Kowalczyk podbija Afrykę. Spełnia swoje kolejne marzenie? [Zdjęcia/wideo]

Tego wieczoru wystąpią liczne gwiazdy. W programie przewidziany jest m.in. występ Karoliny Szczurowskiej - młodej piosenkarki i uczestniczki programu The Voice of Kids i koncert zespołu GOOROLESKA. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert zespołu VIDEO oraz wspólna dyskoteka.

Przypomnijmy, że plaża w Mszanie Dolnej to projekt pod nazwą "Strefa turystyczno-wypoczynkowa wraz z imprezą inaugurującą sezon letni", złożony w ramach II Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Zobacz także: Remont na trasie Lubień-Mszana Dolna. Prawie 21 mln złotych wsparcia dla gminy! [Zdjęcia]

plaża-Mszana-Dolna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Fot. UM Mszana Dolna