Harcerze Gorczańskiego Hufca ZHP w Mszanie Dolnej przez lipiec i połowę sierpnia przebywają na obozie w Pobierowie. Zobacz szczegóły!

"Gorczańska Kraina Baśni" – bo tak nazwali tegoroczny obóz - na co dzień rozbrzmiewa dźwiękami apelów, gier i zabaw integracyjnych, spotkań przy ognisku i codziennej pracy harcerskiej. Nie brakuje słonecznych i wodnych kąpieli. W tym roku jednak nadmorskie wakacje gorczańskiej młodzieży są wyjątkowe. Harcerze postanowili bowiem połączyć wypoczynek z promocją regionu, z którego pochodzą.

Polecamy: Zderzenie dwóch osobówek. Sprawcą 19-latek “na podwójnym gazie”

- Działając w porozumieniu z panią burmistrz Anną Pękałą, wójtem Bolesławem Żabą oraz wójtem Rafałem Rusnakiem, korzystając z materiałów promocyjnych miasta Mszana Dolna, gminy Mszana Dolna i gminy Niedźwiedź oraz Powiatu Limanowskiego, harcerze naszego hufca, przebywając na obozie w Pobierowie reklamują nasze okolice poprzez rozdawanie folderów, map i organizację imprez promocyjnych. Tym samym działając dla dobra wspólnego ponad podziałami starają się robić coś pożytecznego dla pokazania piękna Gorców i Beskidów, zareklamowania naszej małej ojczyzny. Nasi skautowie przesłali na adres Gminy Mszana Dolna pocztówkę z pozdrowieniami z Pobierowa w postaci zdjęć z obozu - mówi Przewodniczący Rady Gminy Mszana Dolna.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., źródło/fot. UG Mszana Dolna