W dniach 12-14 czerwca odbyły się kwalifikacje do Międzynarodowej Ligi Osób Niepełnosprawnych SENI CUP w Czernej koło Dębicy. W trzecim turnieju kwalifikacyjnym udział wzięła reprezentacja Domu Pomo Społecznej z Kasiny Wielkiej.

Do ostatniego turnieju kwalifikacyjnego przystąpiły drużyny z południowej Polski. Wśród drużyn rozpoczynających walkę w zawodach nie zabrakło również przedstawicieli Limanowszczyzny - reprezentacji Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej.

Zobacz także: Księża z nominacjami na nowe parafie. Gdzie szykują się zmiany?

DPS-Kasina-Wielka

Drużyna do turnieju przystąpiła w następującym składzie:

Aureli, Dariusz, Grzegorz, Leszek, Mariusz, Tadeusz, Damian oraz Adam pod okiem trenera Artura Żaby. Zawodnicy z Kasiny zakwalifikowani zostali wraz z drużynami z Wielkich Oczu, Tarnobrzega, Rudy Różanieckiej, Tarnowa i Matczyna do najmocniejszej pod względem sprawności i umiejętności grupy "A".

Zobacz także: Niedzielne tłumy na Śnieżnicy. Najmłodszy uczestnik wydarzenia miał...11 miesięcy! [Zdjęcia]

Dzięki wielomiesięcznemu przygotowaniu, oraz ambitnej walce reprezentacja DPS Kasina Wielka wywalczyła 3 miejsce w zawodach. Zawodnicy zostali nagrodzeni brązowymi medalami i pucharem. Najlepszym zawodnikiem turnieju w drużynie z Kasiny został Adam.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Źródło/Fot. UG Mszana Dolna