Warsztaty
Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej serdecznie zaprasza najmłodszych na wyjątkowe warsztaty twórcze, które odbędą się w tę sobotę. To doskonała okazja, aby dzieci mogły zgłębić tajniki tworzenia papieru czerpanego oraz sztuki kirigami pod okiem doświadczonego instruktora.
  1. Warsztaty odbędą się 8 czerwca od godz. 10:00.
  2. Adres: ul. Józefa Marka 13.
  3. Zajęcia poprowadzi Bartłomiej Studniarek.
  4. Koszt uczestnictwa: 30 zł.

W najbliższą sobotę, 8 czerwca, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej oferuje młodym mieszkańcom niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w warsztatach zatytułowanych "Żywy papier". Zajęcia rozpoczną się o godzinie 10:00 w siedzibie Muzeum przy ul. Józefa Marka 13.

Warsztaty poprowadzi Bartłomiej Studniarek, znany i lubiany przez dzieci instruktor, który w przystępny sposób przedstawi historię papieru. Uczestnicy będą mieli okazję własnoręcznie stworzyć papier czerpany oraz spróbować swoich sił w sztuce kirigami, co z pewnością dostarczy im wielu radości i satysfakcji.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 6. roku życia. Koszt udziału wynosi 30 zł. Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy skontaktować się z biurem Muzeum pod numerem telefonu 18 337 20 42 lub wysłać mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

To jedne z ostatnich warsztatów organizowanych w czerwcu, więc warto skorzystać z tej okazji. Już od lipca Muzeum planuje specjalną ofertę zajęć wakacyjnych, na które zaprasza wszystkie zainteresowane dzieci i ich rodziców.

Warsztaty w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej to doskonała okazja, aby dzieci mogły rozwijać swoje zdolności manualne oraz poszerzać wiedzę historyczną w kreatywny sposób. Nie przegapcie tej szansy na twórcze spędzenie czasu!


Urząd Miasta Limanowa