Sukces zawodników z Limanowskiego Klubu Karate na turnieju w Józefowie
Wspaniałe osiągnięcia Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate podczas 25. Turnieju o Puchar Burmistrza Józefowa. Zawodnicy zdobyli pięć medali, demonstrując swoje umiejętności i determinację w międzynarodowej rywalizacji.
  1. Turniej odbył się 11 maja w Józefowie, zgromadził 545 zawodników z różnych krajów.
  2. Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało siedmioro zawodników.
  3. Medale zdobyli: Laura Ewert, Dominik Sara, Alan Pękala, Dariusz Halota, Tymoteusz Halota.
  4. Klub wyraził podziękowania dla firmy N.O.W.I. Sp. z o.o. za wsparcie.

Wśród uczestników znaleźli się zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i nowe talenty, co świadczy o dynamicznym rozwoju karate kyokushin w naszym regionie. Sędzią zawodów był Sensei Tadeusz Dyrek, który również pełnił funkcję opiekuna drużyny. "Nasi reprezentanci ponownie pokazali hart ducha na jubileuszowym XXV turnieju o Puchar Burmistrza Józefowa, zdobywając aż 5 medali. Z dumą wracamy do Limanowej, mając za sobą rywalizację z 545 zawodnikami z Polski, Czech, Łotwy i Ukrainy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz medalistom, których sukcesy są najlepszym dowodem, że warto trenować, warto pracować na wynik, który prędzej czy później przyjdzie! Cieszymy się z osiągniętych wyników i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania, które przyniosą nadchodzące zawody. OSU!" – podsumowali przedstawiciele klubu.

Turniej był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również momentem integracji społeczności karate, zacieśniania międzynarodowych więzi oraz promocji zdrowego stylu życia i wartości, jakie niesie za sobą długoletnia praktyka sztuk walki. Wartość dodaną stanowiło bezinteresowne wsparcie lokalnych przedsiębiorców, które umożliwiło doskonałą organizację wydarzenia. Dōmo arigatō! OSU!


Na podst. UM Limanowa