Kino Klaps zaprasza na film o Amy Winehouse w ramach Kina dla Pań
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór filmowy dedykowany pamięci Amy Winehouse, który odbędzie się w naszym lokalnym kinie. "Back to Black. Historia Amy Winehouse" to film, który pozwoli zgłębić życie i twórczość tej niezwykłej artystki. Przed seansem nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które umilą czas wszystkim uczestnikom.
  1. Oglądaj film "Back to Black. Historia Amy Winehouse" w kinie Klaps.
  2. Spotkaj się z innymi miłośnikami kina i muzyki w piątek, 26 kwietnia.
  3. Uczestnicz w konkursie z nagrodami i zabawach muzycznych przed seansem.
  4. Przyjdź w stylu lat 50. i 60. lub jako PIN-UP GIRL, aby wczuć się w klimat wieczoru.

W główną rolę wcieliła się Marisa Abela, znana z serialu "Branża". W filmie występują także Jack O’Connell jako Blake Fielder-Civil oraz Eddie Marsan w roli Mitcha Winehouse’a. Film obnaża zarówno talent muzyczny Amy, jak i jej walkę z wewnętrznymi demonami, oferując widzom niezwykle szczere spojrzenie na życie artystki.

Przed rozpoczęciem filmu, zaplanowanym na godzinę 20:30, odbędą się różnorodne atrakcje. Odwiedzający będą mieli możliwość porozmawiania, skosztowania lokalnych przysmaków przy stoiskach promocyjnych oraz wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Wszystko to w towarzystwie muzyki, która przeniesie zgromadzonych w złote dekady muzyki.

Wydarzenie wspierają lokalni sponsorzy, w tym Gabinet Masażu „Lawenda”, Merlobag, a także Elysian Salon Fryzjerski i wielu innych, co gwarantuje, że wieczór będzie niezapomniany.

Bilety na seans można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online za 23 zł. Pamiętajcie, że wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą nie tylko obejrzeć film, ale też miło spędzić czas w gronie innych fanów kultury.


Wg inf z: Urząd Miasta Limanowa