Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy
Czy Limanowianin in">Limanowa otwiera nowe możliwości dla lokalnych przedsiębiorców? Zobacz, co kryje najnowsza oferta dzierżawy nieruchomości w centrum miasta.
  • Ogłoszenie o możliwości dzierżawy niewielkiej działki w sercu Limanowej.
  • Informacja na temat warunków dzierżawy i lokalizacji oferty.
  • Ważne daty dotyczące składania ofert i czasu trwania ogłoszenia.

W samym sercu Limanowej pojawia się niepowtarzalna okazja dla tych, którzy szukają miejsca pod działalność handlową. Mowa o niewielkim kawałku ziemi, który jest teraz oferowany do dzierżawy, co może być świetnym impulsem dla lokalnego biznesu. Działka, o której mowa, nosi ewidencyjny numer 435/3 i zajmuje zaledwie 9 metrów kwadratowych, ale jej lokalizacja i potencjał mogą być kluczem do sukcesu dla przemyślnego przedsiębiorcy.

Warto zaznaczyć, że ta specyficzna oferta kierowana jest w pierwszej kolejności do dotychczasowego dzierżawcy, co może sugerować, że mamy do czynienia z atrakcyjną lokalizacją, która już wcześniej sprawdziła się w roli przestrzeni komercyjnej. Taka informacja to zaproszenie do rozważenia możliwości kontynuacji lub rozpoczęcia działalności w miejscu, które przyciąga uwagę i klientów.

O szczegóły tej oferty możecie dowiedzieć się odwiedzając tablicę ogłoszeń Urzędu Miasta w Limanowej przy ul. Jana Pawła II 9. Warto podkreślić, że Burmistrz Miasta Limanowa upublicznił tę informację zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Ogłoszenie będzie dostępne przez 21 dni, począwszy od 8 lutego 2024 roku, dając zainteresowanym czas na złożenie swojej oferty do 29 lutego 2024 roku. To wyjątkowa szansa na rozwinięcie lub rozpoczęcie działalności w jednej z centralnych lokalizacji Limanowej, dlatego warto rozważyć tę możliwość.


Opierając się na: UM Limanowa