Kurs PapaSEO

Specjalista SEO Grzegorz Strzelec, coraz częściej określany również przez kolegów z branży jako PAPA SEO, posiada niezwykły charakter i determinację, którą można określić następująco: jak coś robisz, rób to na 100%. Tyczy się to również pozycjonowania SEO. Jest to osoba poważana w kręgach seowców, własną reputację zdobywał samodzielnie pracując dla znanych gigantów, w tym dla Onetu czy Discovery - właściciela stacji TVN. Charakteryzuje go metodyczne podejście do SEO w Google, które pozwala osiągnąć niesamowite efekty. Swoją wiedzę o pozycjonowaniu przekazuje na konferencjach marketingowych, udziela licznych wywiadów, jest również członkiem wielu grup SEO. Od niedawna realizuje on duży projekt, który polega na specjalistycznych stacjonarnych szkoleniach. Szkolenia organizowane były w dużych miastach na terenie całego kraju (w tym również w Limanowej). W niewielkiej zamkniętej grupie przekazywał wiedzę z dużą skrupulatnością, nauczał swojego podejścia. Wielokrotnie odwiedzał niektóre z miast, ponieważ zainteresowanie szkoleniami było bardzo duże.

Marketing internetowy w dobie dzisiejszych czasów - specjalistyczny kurs PAPA SEO

Wszyscy odczuwamy skutki pandemii na całym świecie. Zaostrzenia wprowadzane w kraju często krzyżują plany osób chcących skorzystać ze stacjonarnych szkoleń z dziedziny SEO. Dlatego też Grzegorz "PapaSEO" Strzelec postanowił wprowadzić na rynek system szkoleń online dedykowanych właśnie takim osobom. Kurs online o wiedzy SEO doskonale wpisuje się w potrzeby dzisiejszego rynku marketingu internetowego. Autor bardzo długo i dokładnie przygotowywał się do tematu kursów w tym zakresie najpierw rozbudowując swoje wideo studio. Postępy prac można było śledzić na wielu grupach zrzeszających SEOwców z całej Polski. Niejednokrotnie uchylał rąbka tajemnicy projektu udostępniając odcinki demo ze szkoleń, dzieląc się listą tematów, które kurs będzie obejmował. Kurs PAPA SEO będzie wciąż rozwijany, aby stał się kompletny oraz maksymalnie wyczerpywał zagadnienia z zakresu pozycjonowania stron internetowych w wynikach wyszukiwania.

Specjalistyczny kurs dla pozycjonerów - PAPA SEO autorstwa Grzegorza "PapaSEO" Strzelca. Jednorożec SEO, również w Limanowej

Jednorożec SEO - nowoczesne podejście do pozycjonowania

Uwaga, ważna informacja! Powyższy tekst został stworzony wyłącznie na potrzeby próby uwidocznienia w wynikach słów kluczowych: PAPASEO, PAPA SEO oraz jednorożec SEO. Naszym celem nie jest obrażanie kogokolwiek. Kursy Pana Grzegorza Strzelca, które zostały opisane powyżej, bardzo polecamy (również z niego skorzystamy osobiście). Uważamy również Pana Grzegorza za wybitnego fachowca w dziedzinie SEO.

Jednorożec SEO - co to takiego? Można by powiedzieć, że jest to pojęcie bardzo ogólne i tak na prawdę nic konkretnego nie precyzuje. Zakładać można (poprzez pryzmat mitologii), że jednorożec SEO to święty gral każdego szanującego się specjalisty SEO, czyli specjalisty w temacie optymalizacji stron pod wyszukiwarkę Google.

Sprawdź - https://papaseo.com/