Informujemy, że na drodze powiatowej nr 1615K Mszana Górna – Wilczyce w miejscowości Mszana Górna -Łętowe (od mostu na potoku Mszanka poza rejon Szkoły Podstawowej) na odcinku 3,0 km planowane jest trzydniowe ( 26-28.05.2020r.) zamknięcie odcinka drogi.

Powyższe związane jest z planowanym rozpoczęciem robót nawierzchniowych – położenie nowej nawierzchni jezdni- warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni. Rozpoczęcie robót uzależnione jest od warunków atmosferycznych. Z uwagi na zaistniałe opady deszczu planowane rozpoczęcie robót w dniu 26.05.2020r., zostało wstrzymane. Jeżeli warunki atmosferyczne na to pozwolą, rozpoczęcie robót nastąpi w dniu jutrzejszym, tj. 27.05.2020 r.

Na czas zamknięcia ww. odcinka drogi, kierowanie ruchu na wyznaczony objazd tj. drogą powiatową nr 1616K przez miejscowości Wilczyce, Łostówka, Mszana Górna odbywać się będzie przez uprawnione osoby.

Wykonawca zadania – Firma P.P.U.H. JANDA – z wyprzedzeniem poinformował mieszkańców o utrudnieniach w ruchu w związku z planowanym zamknięciem drogi.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.