W sobotę 30 lipca, już po raz VI, w Parku imienia Małachowskich w Dobrej odbędzie się Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego. W tym roku na scenie wystąpi między innymi Karolina Szczurowska.

Jak co roku, na początku wakacji w Dobrej odbywa się Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego. W sercu Beskidu Wyspowego wystąpi w sobotę między innymi Zespół Regionalny Jurkowianie, a także Dziecięcy Zespół Regionalny. Na scenie pochodząca z Przenoszy w Gminie Dobra Karolina Szczurowska piosenkarka, autorka tekstów, uczestniczka programu The Voice of Poland.

Zobacz także: Tragiczny poniedziałek na małopolskich drogach. Nie żyje czworo nastolatków[Zdjęcia]

Podczas imprezy będzie miał również finał projektu " Mozart kontra Sinatra". Przedsięwzięcie realizowane przez Mirosława Witkowskiego i Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej. Przemysław Witkowski jest piosenkarzem, uczestnikiem wielu programów muzycznych między innymi The Voice of Poland.

Podczas imprezy nie zabraknie również stoisk gastronomicznych, a dla najmłodszych gier i zabawa. Organizatorzy zapraszają już w najbliższą sobotę 30 czerwca do Parku Małachowskich w Dobrej.

Zobacz także: Gmina w czołówce małopolski. Tym razem pod względem sportowym[Zdjęcia]

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. GOK Dobra