Pośród projektów zgłoszonych w ramach 3.edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, dotyczących naszego regionu, jest także zadanie "Nowe oblicze na kolejne 100 lat".

To inicjatywa, która zgłoszona została do III edycji Budżetu Obywatelskiego i ma na celu doposażenie Orkiestry Dętej „Echo Podhala”, działającej przy Limanowskim Domu Kultury w niezbędne instrumenty i akcesoria muzyczne.

Najprościej głosy można oddawać internetowo na stronie: https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie.

Polecamy: Świdnik: Samochód zjechał do przydrożnego rowu. Jedna osoba w szpitalu

KOD ZADANIA: SAD20 NAZWA ZADANIA: "Nowe oblicze na kolejne 100 lat "- doposażenie Orkiestry Dętej Echo Podhala

Swoje głosy można oddawać również poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urny w Urzędzie Gminy Limanowianin in">Limanowa ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B w Limanowej.

Karty do głosowania można pobrać w siedzibie Limanowskiego Domu Kultury, kasie KINA KLAPS oraz Urzędzie Gminy Limanowa. Głosowanie trwa jeszcze do 5 października!

Polecamy: W gminie Dobra trzech kandydatów na wójta. Zobacz szczegóły!

-Dzięki Państwa głosom Orkiestrę Dętą „Echo Podhala” ma szansę zyskać nowe, bogatsze i jeszcze lepsze oblicze, a tym samym będzie mogła pełnić swoją funkcję przez kolejne, długie lata - informuje Dyrektor Limanowskiego Domu Kultury Magdalena Szczygieł-Smaga

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.