UM Limanowa: Limanowska Liga Futsalu – sezon zakończony
Emocjonująca końcówka sezonu w Limanowskiej Lidze Futsalu! Mistrzowskie rozstrzygnięcia, rekordy bramkowe i nagrody dla najlepszych – oto kulminacyjny punkt lokalnych zmagań sportowych.
  • Mistrzostwo i tytuł Króla Strzelców w Limanowskiej Lidze Futsalu zdobyte.
  • Zacięte rywalizacje i emocje aż do ostatnich minut meczów.
  • Podsumowanie sezonu z nagrodami dla zasłużonych zawodników i zespołów.

Limanowski świat futsalu z niecierpliwością wyczekiwał finałowych rozgrywek, które dostarczyły niewiarygodnych emocji i sportowych wrażeń. Po zaciętych bojach w ramach Extraligi, drużyny mogły wreszcie podsumować swoje osiągnięcia w zakończonym sezonie. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatniej kolejce, gdzie pasjonaci piłki nożnej świadkami byli scenariusza godnego wielkich sportowych widowisk.

Największe wrażenie zrobił mecz pomiędzy Alkoboye a FB Wojtas, który był niczym rollercoaster emocji. Mimo początkowych przeciwności i czerwonej kartki, Alkoboye zdołali odwrócić losy spotkania, potwierdzając swoją wysoką formę i chęć dominacji na parkiecie. Ostatecznie to oni cieszyli się z pierwszego miejsca na podium, zostawiając za sobą Bank Spółdzielczy i FB Wojtas.

Kluczowymi figurami tego sportowego maratonu były indywidualności, których talent i zaangażowanie zostały uhonorowane w podsumowaniu sezonu. Dominik Pach, grający w barwach Banku Spółdzielczego, zdobył aż 23 bramki, co uczyniło go Królem Strzelców. Wyjątkowe umiejętności bramkarskie Konrada Mrózka z Alkoboye zapewniły mu tytuł najlepszego bramkarza, a Dominik Papież z tej samej drużyny mógł świętować otrzymanie wyróżnienia dla najbardziej wartościowego zawodnika sezonu – MVP.

Warto podkreślić także wysoką kulturę sportową prezentowaną przez zespoły. Tutaj bezkonkurencyjny okazał się Ekonom, który odebrał Puchar Fair Play. A drużyna gwiazd „5 Ligi” skompletowana została z zawodników, którzy swoją grą zapadli w pamięć nie tylko ekspertów, ale i kibiców.

Uroczystość wręczenia medali i statuetek dla najlepszych była momentem zwieńczającym rywalizację. Wiesław Sędzik, Przewodniczący Rady Miasta Limanowa, miał zaszczyt gratulować zwycięzcom ich sukcesów. Natomiast szczególne podziękowania należy skierować do organizatorów i sponsorów, dzięki którym możliwa była realizacja tych emocjonujących sportowych zmagań. Limanowska Liga Futsalu zyskała dzięki nim jeszcze większy blask, a wspomnienia z tego sezonu z pewnością zostaną z nami na długo.


UM Limanowa