Starostwo Powiatowe w Limanowej: Podsumowanie rozgrywek Ligi Masters (Liga Futsalu 2023/2024)
Niesamowite emocje, sportowa rywalizacja i celebrowanie umiejętności – Limanowska Liga Futsalu zamknęła sezon z przytupem, a jej wyniki mogą zaskoczyć niejednego fana piłki nożnej halowej!
  • Zakończenie sezonu Limanowskiej Ligi Futsalu z udziałem 9 drużyn.
  • Wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników.
  • Oczekiwanie na finałowe emocje w Extralidze.

Wielomiesięczna rywalizacja w ramach Limanowskiej Ligi Futsalu dobiegła końca. Przez ostatnie miesiące, od listopada do lutego, lokalni fani piłki nożnej halowej mogli śledzić zmagania 9 zespołów skupiających ponad 100 zawodników. W trakcie 36 meczów ekipy stoczyły zacięte pojedynki o każdy punkt, aż do finałowych rozstrzygnięć.

Wśród tych, którzy najmocniej zaakcentowali swoją obecność na parkiecie, znalazła się drużyna Transblach, która zwyciężyła w całym sezonie, potwierdzając swoją dominację w lidze. Zmagania zakończyły się wręczeniem pucharów i medali, a najjaśniejsze medale trafiły właśnie w ich ręce. Warto zaznaczyć, że ceremonię wręczenia nagród poprowadził Przewodniczący Rady Miasta Limanowa, pan Wiesław Sędzik.

Szczególne wyróżnienia otrzymali również zawodnicy, którzy indywidualnie wyróżnili się na tle innych. Miano króla strzelców przypadło w udziale Tomaszowi Stelmachowi z drużyny FB Wojtas. Najlepszy bramkarz, Tadeusz Kaleta, reprezentował barwy Biało-Czarnych. Z kolei tytuł MVP zawdzięczamy grze Macieja Ślazyka z triumfującego zespołu Transblach. Wyróżnienie za najbardziej fair play zachowania otrzymali gracze Elektrical. Ponadto, ogłoszono symboliczną Drużynę Gwiazd, w której znaleźli się najlepsi z najlepszych tego sezonu.

Mimo że Liga Masters zakończyła swoje zmagania, to nadal pozostaje nam wyczekiwanie na ostatnie rozstrzygnięcia w Extralidze, które zaplanowano na 7 lutego. Ostatnia kolejka tej prestiżowej ligi odbędzie się w hali Ekonom, a mieszkańcy Limanowej będą mogli śledzić emocje na żywo aż do zakończenia spotkań w okolicach godziny 19:50.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Limanowej