Ogłoszenia

05.12.2023

5 grudnia 2023 r.

3 grudnia 2023 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej rozegrany został Halowy Rodzinnym Mikołajkowym Turnieju Kręgli Fińskich o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego. Organizatorem turnieju był animator sportu i radny Powiatu Limanowskiego Artur Żaba. Zawody objął patronatem honorowym Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

W turnieju uczestniczyło 14 osób. W wyniku losowania uczestnicy zostali podzieleni na dwie 7-osobowe grupy. Rywalizacja toczyła się w systemie każdy z każdym. Kolejno do fazy pucharowej awansowało z każdej grupy 4 najlepszych graczy.

Wyniki rozgrywek:

I miejsce – Michał Nowak,

II miejsce – Wiesław Majda,

III miejsce – Stanisław Karpierz,

IV miejsce – Artur Żaba,

V miejsce – Paweł Johnny Krzyściak,

VI miejsce – Monika Żaba,

VII miejsce – Adam Wilczyński,

VIII miejsce – Stanisław Mazur.

Gratulujemy !

Jak podkreślają organizatorzy atmosfera zawodów była iście świąteczna i mikołajkowa. Dla uczestników organizatorzy przygotowali bufet kawowy z przekąskami. Halowy klimat turnieju świetnie komponował się z aurą panującą na zewnątrz, a muzyka w tonie świątecznym, która towarzyszyła wszystkim zebranym w szkolnej hali ZSTI, podkreślała magię zblizajacych się Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy kierują też podziękowania dla wszystkich uczestników zawodów, a szczególnie dla mieszkańców DPS Kasina Wielka za udział oraz wspólne sportowe zmagania.

Źr./fot.: oficjalny profil fb. Artur Żaba