Informacje / Ogłoszenia

17.11.2023

16 listopada 2023 r.

Powiat Limanowski organizuje IV Kiermasz Bożonarodzeniowy. Serdecznie zapraszamy lokalnych producentów, rzemieślników i wytwórców produktów regionalnych oraz Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się w czwartek 21 grudnia 2023 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 na limanowskim rynku.

Będzie to możliwość do szerokiej prezentacji oferty, promocji oraz sprzedaży produktów związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

Wystawców zainteresowanych udziałem w kiermaszu i promocją swoich produktów prosimy o dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia osobiście do Wydziału Promocji , kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego w Limanowej; ul Józefa Marka 9, 34-600 (pok. 344 ) Limanowianin in">Limanowa do dnia 4 grudnia 2023 r. lub wysłanie pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

KARTA ZGŁOSZENI_Kiermasz-Boże-Narodzenie-2023

Wszelkie pytania związane z wydarzeniem można kierować do Wydziału promocji, Kultury i Turystyki , tel. 18 3337 901

Uwaga!

Ze względu na ograniczone miejsce na rynku decydować będzie data zgłoszenia.

Do udziału w kiermaszu może być przyjętych maksymalnie 15 wystawców.

Serdecznie zachęcamy wystawców do zgłoszenia. Zapraszamy również już dziś mieszkańców oraz gości naszego regionu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Razem stwórzmy magiczny klimat i nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia!