Serdecznie zapraszamy do udziału w 3. Konkursie Heligonistów Województwa Małopolskiego, który odbędzie się w dniach 4 listopada – 9 grudnia br. online.

Uczestnicy konkursu oceniani będą w trzech kategoriach wiekowych:

  • dziecięcej – od 7 do 13 lat,
  • młodzieżowej – od 14 do 17 lat,
  • dorosłych – 18 i więcej.

W tegorocznym konkursie indywidualnym nie mogą wziąć udziału laureaci I miejsc z roku 2019 wszystkich kategorii wiekowych (dorośli, młodzież, dzieci). Laureaci z kategorii dorosłych mogą natomiast wziąć udział w konkursie Mistrz – Uczeń.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać nagrania wideofonicznego własnej prezentacji i przesłać zarejestrowany film wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia (z własnoręcznym podpisem) w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2020 r.

Nagrania zostaną przedstawione powołanej Komisji Artystycznej, która dokona oceny prezentacji konkursowych i przyzna stosowne nagrody. Wyniki konkursu oraz nagrania filmowe laureatów opublikowane zostaną 9 grudnia 2020 r.

Dodatkowych informacji udziela koordynator wydarzenia: Aleksander Smaga, tel. 18 448 26 26, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: mcksokol.pl