Edukacja / Informacje

29.10.2020

Organizatorzy VIII edycji powiatowego konkursu „Z Obiektywem przez Powiat” przedłużyli termin składania prac do końca października br.

Przypominamy, że w tym roku konkurs po raz pierwszy będzie miał formę online. Ta forma z jednej strony z pewnością dotrze do większej liczby amatorów fotografii i będzie miała większy odbiór, z drugiej strony jest próbą dostosowania się do niepewnej rzeczywistości, gdzie większość wydarzeń kulturalnych organizowanych jest w formie zdalnej. Kolejną innowacją wprowadzoną w tej edycji jest nowa kategoria: film krótkometrażowy. Prace można składać w kat.: Zdjęcia – PEJZAŻ I CZŁOWIEK oraz FILM KRÓTKOMETRAŻOWY. W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 15 lat. Nie ma górnej granicy wieku.

Do wzięcia udziału w konkursie zaprasza Przewodniczący Komisji Konkursowe, fotograf Piotr Droździk:

 

Regulamin i karta zgłoszeniowa zamieszczone są na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej, Starostwa Powiatowego oraz Miejskiej Biblioteki w Mszanie Dolnej.
Prace należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 października 2020 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Konkurs „Z Obiektywem przez Powiat”.

Organizatorzy:

Starostwo Powiatowe w Limanowej

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej

Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej

Patronat honorowy:

Starosta Limanowski

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 18 3372140 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu