Czwartek na drogach powiatu obfitował w liczne kolizje. Łącznie doszło do trzech zdarzeń, z czego w wyniku jednego został uszkodzony dach prywatnej posesji.

O godz. 12:25 w miejscowości Rupniów kierująca samochodem marki Mazda nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Do szpitala została zabrana pasażerka, ale na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Kierująca była trzeźwa. Została ukarana mandatem.

Polecamy: Już w niedzielę Piknik Rodzinny w Skrzydlnej. Na scenie m.in Karolina Szczurowska!

Do kolejnego zdarzenia doszło tuż po godzinie 18.00 w Kasince Małej, gdzie 60-letni kierowca Skody najechał na tył jadącego przed nim Opla. Nikomu nic się nie stało. Kierujący byli trzeźwi, a sprawca otrzymał mandat.

Polecamy: Burzowy początek weekendu. Oprócz tego wiatr, grad i deszcz!

Niespełna godzinę później w Tymbarku, 56-letni kierowca ciągnika samochodowego z naczepą zjechał za blisko prawej krawędzi jezdni. Owocem tego było uszkodzenie dachu przy prywatnej posesji. Kierujący był trzeźwy i otrzymał mandat.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.