Budynek Urzędu Gminy Dobra nie tak dawno zyskał zupełnie nowy, nowoczesny wygląd. To jednak nie koniec zmian - obecnie realizowana jest kolejna inwestycja, mająca na celu poprawę komfortu korzystania z przestrzeni publicznej. Trwają prace, których owocem będzie nowa, wspólna infrastruktura. Zobacz szczegóły!

Dzięki porozumieniu z Powiatem Limanowskim realizowana jest inwestycja zakładająca powstanie nowego układu drogowego z parkingiem dostępnym zarówno od strony Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego jak i Parku im. Małachowskich.

Polecamy: Sportowo-pożarnicze zmagania z przymrużeniem oka, czyli 13. Memoriał im. Józefa Krzyżaka [zdjęcia]

-Całkowity koszt projektu to prawie 1,9 mln złotych, z czego Starostwo Powiatowe w Limanowej przekazało dofinansowanie w kwocie prawie 760 tys. zł, co stanowi 40% kosztów. Pozostała kwota została zabezpieczona z budżetu gminy - informuje Wójt Gminy Dobra Benedykt Węgrzyn

Polecamy: 53. sesja Sejmiku Województwa Małopolskiego – o czym dyskutowali radni?

Projekt umożliwi mieszkańcom znacznie wygodniejsze korzystanie z infrastruktury przy budynku szkoły i urzędu gminy. Zwiększy się także ilość miejsc parkingowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.