Kiedy jest Dzień Chłopaka? Jakie życzenia na Dzień Chłopaka? I najważniejsze - jak go zaskoczyć? Zobacz inspiracje.

Życzenia na Dzień Chłopaka

Szukasz pomysłu na życzenia na Dzień Chłopaka? W internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji - od wierszyków po długie życzenia. Możesz także wybrać personalizowane prezenty z nadrukowanymi życzeniami. Często takie prezenty mają możliwość dodania własnego tekstu. To doskonały pomysł na oryginalny prezent, który zapadnie w pamięć i wzruszy osobę obdarowaną. Słowa są ważniejsze niż przedmioty i nawet mały prezent od serca będzie znaczył wiele dla Twojego mężczyzny. Czego życzymy mężczyznom? Oczywiście zdrowia i pomyślności, ale także zapału, realizacji planów i marzeń oraz dużo uśmiechu!

Oryginalne życzenia

Nieustającą popularnością i zarazem świetnym pomysłem na złożenie życzeń jest Czekoladowy Telegram. To słodka wiadomość ułożona z kostek czekolady, którą można stworzyć samodzielnie - od treści po opakowanie. Możesz ułożyć własną treść i wybrać kartoniki przypominające prawdziwą kopertę lub elegancką, drewnianą szkatułkę bądź opakowanie z własnym zdjęciem. Czekoladki zostaną zjedzone, a personalizowane opakowanie pozostanie wspaniałą dekoracją i pamiątką na długi czas. Personalizowane prezenty to bestsellery! Postaw na oryginalny prezent dla niego - taki, który wzruszy, zaskoczy i… zniknie w mgnieniu oka! W końcu który facet nie lubi słodyczy? Zaskocz swojego chłopca słodką czekoladową niespodzianką o niezwykłym kształcie i niepowtarzalnym smaku. Złóż mu życzenia na Dzień Chłopaka pisane czekoladą!

Drobiazg na Dzień Chłopaka

Prezent nie musi od razu oznaczać wielkich nakładów finansowych. Pamiętaj - liczy się gest i pamięć! Zdarza się bowiem i tak, że sami zainteresowani, czyli mężczyźni nie mają pojęcia o istnieniu tego święta! A kiedy jest Dzień Chłopaka? W Polsce oczywiście 30. września i w tym roku dzień ten wypada w niedzielę. To właśnie tego dnia każda dziewczyna chce zrobić niespodziankę chłopakowi albo bliskiemu koledze.Co kupić na Dzień Chłopaka? Możliwości jest mnóstwo - małe gadżety takie jak pendrive, brelok do kluczy lub modne skarpetki w kolorowe wzory to świetny pomysł na niedrogi prezent, który nie nadszarpnie naszego budżetu. Podobnie jak i prezenty z czekolady - np. słodkie gadżety takie jak smartphone lub pad do konsoli z czekolady. Niedrogi prezent z pysznej czekolady, który z pewnością miło go zaskoczy, bo aż trudno uwierzyć, że jest do zjedzenia! A może pizza i piwo z czekolady? Będą świetnym dodatkiem i przekąską podczas wspólnego oglądania meczu lub filmu. Prezenty to jednak tylko dodatki. Wspólnie spędzony czas jest najlepszym prezentem, jaki możesz podarować swojemu mężczyźnie. On z pewnością to doceni!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., artykuł sponsorowany