Możemy zaobserwować, jak na przestrzeni ostatnich lat ZS nr 1 Limanowianin in">Limanowa rozwija się i zmienia, także jeśli chodzi o otoczenie szkoły. Tym razem, po wakacjach, na uczniów czekała kolejna niespodzianka!

Na uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny 2018/19 czekała nowo otwarta siłownia zewnętrzna, z której młodzież szkolna może korzystać bez ograniczeń, nie tylko na lekcjach WF-u.

Polecamy: Co dalej ze szkołą w Szczyrzycu? Radni powiatu podjęli uchwałę intencyjną

Nauczyciele zachęcają do wykorzystania sprzyjającej jesiennej aury, łapania ostatnich promieni słońca i aktywnego odpoczynku w czasie przerw międzylekcyjnych lub po lekcjach.

Polecamy: Limanowski karateka zawalczy na Mistrzostwach Europy w Rosji! [wideo]

Przy szkole znajdziemy zespół urządzeń rekreacyjnych, dzięki którym możliwa jest poprawa zdolności fizycznych, przy jednoczesnym przebywaniu na świeżym powietrzu. Jak potwierdzają nauczyciele, trening na świeżym powietrzu dotlenia organizm, pozytywnie wpływa na odporność oraz pomaga się odprężyć i wyciszyć. Co więcej, aktywność fizyczna pobudza także mózg do wydzielania endorfin - hormonów szczęścia.

Inwestycja jest współfinansowana przez Radę Rodziców.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. Starostwo Limanowa