Skuteczne kremy przeciw rozstępom – czyli jakie?

Nadmierne rozciągnięcie skóry powoduje blizny, czyli rozstępy. Dopóki skóra jest jeszcze w fazie zapalnej i wrzeciona przyjmują postać sinoczerwonych obrzęków, łatwo można się z nimi uporać. Gorzej jest, jeśli przeszły już w stan zanikowy. Usunięcie perłowych zmian jest niesamowicie trudne. Zatem istotnym elementem jest właściwa profilaktyka skóry oraz działanie, kiedy wrzeciona są jeszcze sinoczerwone, w czym mogą pomóc kosmetyki przeciw rozstępom.

Jakie składniki powinien mieć preparat przeciw rozstępom, żeby zadziałał?

Ważne jest dbanie o to, aby skład naszych kosmetyków był starannie dobrany i efektywny. Zwrócić uwagę na kilka z wymienionych składników.

  • Kofeina – działa bardzo silnie na rozstępy: detoksykuje, drenuje oraz oczyszcza skórę z toksyn. Doskonale pobudza mikrokrążenie, wygładza, ujędrnia. Co ważne stymuluje włókna kolagenu do odbudowy.
  • Proteiny jedwabiu – substancja wypełnia ubytki w skórze, uelastycznia i ujędrnia. Ponadto nawilża, chroni przed utratą wilgoci, działa przeciwstarzeniowo i ochronnie.
  • Ekstrakt z ruszczyka kolczastego – wzmacnia oraz uszczelnia ściany komórek skóry, jak również hamuje ich ponowne niszczenie.
  • Ekstrakt z kociego pazura, znany również jako czepota puszysta – poprawia mikrokrążenie, chroni przed starzeniem, pobudza procesy naprawcze w tkankach. Co ważne wzmacnia skórę i przyspiesza jej regenerację.
  • Ekstrakt z bluszczu pospolitego – wzmacnia naczynia krwionośne, jest nośnikiem dla innych aktywnych substancji.

Na pewno zastanawiasz się jaka konsystencja produktu będzie najlepsza, maść przeciw rozstępom, a może wystarczy balsam przeciw rozstępom? Czytaj etykiety, oceń skład, formułę oraz zabezpieczenie produktu.

Wybierz krem przeciw rozstępom od Verdelove

krem przeciw rozstępom od Verdelove

Kremy przeciw rozstępom, które Ci przedstawimy bazują na naturalnych składnikach aktywnych. Możesz używać ich przy skłonnościach do nadwrażliwości i alergii. Bez problemu się rozprowadzają, po czym wnikają w skórę. Ich skuteczność i bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone badaniami:

  • Strialys serum przeciw rozstępom ma w sobie np.: ekstrakt z kociego pazura, kofeinę, ekstrakt z bluszczu pospolitego i proteiny jedwabiu, dlatego szybko niweluje świeżo powstałe rozstępy, ponadto przeciwdziała starzeniu się skóry, ujędrnia, odżywia i wygładza skórę.
  • Lanimes – to niezwykłe serum przeciw rozstępom jest bogate m.in. w: ekstrakt z bylicy bożego drzewka, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, dipalmitynian hydroksyproliny i kofeinę. Szybko likwiduje rozstępy, znacznie poprawia elastyczność oraz gęstość, nawilża i wzmacnia skórę. Stosując regularnie ten krem przeciw rozstępom zabezpieczasz ciało przed powstawaniem nowych zmian.

Te kosmetyki przeciw rozstępom od Verdelove skutecznie likwidują powstałe problemy i wpływają na poprawę kondycji skóry.

Produkty kupisz na: https://verdelove.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-do-ciala/kremy-na-rozstepy/

kosmetyki przeciw rozstępom od Verdelove

Marka Verdelove – z myślą o Tobie!

To marka działająca na polskim rynku, produkuje dermokosmetyki na problemy skórne. Verdelove stara się wykorzystywać moc natury, czyli bazować na naturalnych składnikach aktywnych. Tworzone przez markę kosmetyki poddane są badaniom aplikacyjnym i dodatkowo, marka Verdelove współpracuje z dermatologami. Dzięki temu wszystkie produkty nadają się do stosowania przez osoby skłonne do alergii i nadwrażliwości. Dokonaj zakupów na stronie internetowej verdelove.pl.

Dermokosmetyki od Verdelove kupisz również na stronie internetowej SUPER-PHARM.

Dermokosmetyki od Verdelove