Volkswagen ID4 GTX - Siła i dynamika

Volkswagen ID4 GTX to pojazd, który łączy w sobie siłę, dynamikę i zaawansowane technologie, tworząc niezwykłą elektryczną maszynę gotową na podbicie dróg. Ten zaawansowany SUV elektryczny oferuje nie tylko imponujące osiągi, ale także innowacyjne rozwiązania techniczne, które podnoszą komfort i wydajność jazdy.

ID4 GTX dane techniczne, które musisz poznać

ID4. GTX dane techniczne to przede wszystkim skupienie się na zaawansowanym układzie napędowym, który generuje dynamiczną moc i moment obrotowy, umożliwiając dynamiczne przyspieszenia i pewność na drodze. Dwa silniki elektryczne, jeden na przedniej osi i drugi na tylnej osi, zapewniają niezależne napędzanie kół i doskonałą trakcję, szczególnie podczas jazdy po nierównych nawierzchniach czy w trudnych warunkach drogowych. Baterie o dużej pojemności umieszczone w podłodze pojazdu zapewniają imponujący zasięg, który pozwala na pokonanie długich tras bez konieczności częstego ładowania. Dodatkowo, system szybkiego ładowania pozwala na błyskawiczne uzupełnienie energii, zapewniając większą swobodę podróżowania. Wnętrze ID4 GTX zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności. Przestronne wnętrze oferuje wysokiej jakości materiały, nowoczesne wzornictwo i zaawansowane systemy multimedialne. Duży ekran dotykowy zintegrowany z konsolą centralną umożliwia łatwe sterowanie funkcjami samochodu, takimi jak nawigacja, system audio czy ustawienia klimatyzacji. Dodatkowo, inteligentne systemy bezpieczeństwa i asystencji kierowcy sprawiają, że podróżowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne. ID4 GTX to samochód, który łączy niezwykłą moc z zaawansowanymi technologiami, oferując niezapomniane doznania za kierownicą. To pojazd, który pokazuje, że elektryczna mobilność może być zarówno ekscytująca, jak i odpowiedzialna ekologicznie.

Rozwiązanie na każdą podróż

Volkswagen ID4 GTX to samochód, który oferuje nie tylko elektryczną moc, ale także wszechstronność, aby sprostać każdej podróży. Ten zaawansowany SUV elektryczny łączy dynamiczne osiągi z praktycznym designem, sprawiając, że jest idealnym towarzyszem zarówno w mieście, jak i podczas długich wypraw. Dzięki zaawansowanemu układowi napędowemu, ID4 GTX zapewnia imponującą moc i moment obrotowy, co przekłada się na dynamiczną jazdę i pewność na drodze. Bez względu na to, czy pokonujesz górskie serpentyny, czy przyspieszasz na autostradzie, ID4 GTX oferuje doskonałą wydajność i reakcję na Twoje najbardziej wymagające potrzeby. ID4 GTX jest również wyjątkowo wszechstronny. Dzięki inteligentnemu systemowi napędu na wszystkie koła, zastosowaniu zaawansowanych systemów kontroli trakcji i zawieszeniu o regulowanej wysokości, ten samochód gwarantuje doskonałą przyczepność i stabilność na różnym terenie. Bez względu na to, czy wybierasz się na plażę, czy na wycieczkę w góry, ID4 GTX zapewni Ci niezapomniane doznania i pełną kontrolę nad pojazdem. Warto również wspomnieć o komforcie podróżowania. Przestronne wnętrze ID4 GTX oferuje wysokiej jakości materiały, zaawansowane systemy multimedialne i ergonomiczne rozwiązania. Dodatkowo, systemy asystujące i bezpieczeństwa zapewniają pełne poczucie bezpieczeństwa na drodze, podnosząc komfort jazdy dla wszystkich pasażerów.

Doskonały SUV dla dynamicznych podróżników

Volkswagen ID4 GTX to elektryczny SUV stworzony dla dynamicznych podróżników, którzy cenią zarówno osiągi, jak i wszechstronność. Ten zaawansowany samochód oferuje połączenie mocy, stylu i nowoczesnych technologii, które sprawiają, że podróżowanie staje się prawdziwą przyjemnością. ID4 GTX wyróżnia się sportowym designem, który przyciąga spojrzenia na drodze. Dynamiczne linie nadwozia, charakterystyczna atrapa chłodnicy oraz agresywne detale nadają mu charakteru i wyrazistości. To samochód, który nie tylko wygląda imponująco, ale również zapewnia doskonałe osiągi. Dwa silniki elektryczne, jeden na przedniej osi i drugi na tylnej osi, zapewniają moc i moment obrotowy, które sprawiają, że ID4 GTX rozpędza się w mgnieniu oka. To oznacza, że możesz cieszyć się dynamicznymi przyspieszeniami i płynną jazdą zarówno w mieście, jak i na długich trasach. ID4 GTX oferuje również zaawansowane rozwiązania technologiczne, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Zintegrowane systemy multimedialne, inteligentne asystenty kierowcy i innowacyjne funkcje, takie jak system nawigacji z informacjami o ruchu drogowym czy automatyczne hamowanie awaryjne, zapewniają pełną kontrolę i bezpieczeństwo na drodze. Dzięki dużej pojemności baterii, ID4 GTX oferuje imponujący zasięg, który pozwala na długie podróże bez konieczności częstego ładowania. Dodatkowo, systemy szybkiego ładowania pozwalają na szybkie uzupełnienie energii, dając Ci większą swobodę podróżowania.

Osiągi na nowym poziomie

Volkswagen ID4 GTX to samochód, który podnosi poprzeczkę dla elektrycznych pojazdów pod względem osiągów. Ten zaawansowany SUV elektryczny oferuje nie tylko zeroemisyjną jazdę, ale także imponującą moc, zapewniając niesamowitą dynamikę i przyjemność za kierownicą. ID4 GTX jest wyposażony w dwa silniki elektryczne - jeden na przedniej osi i drugi na tylnej osi. Dzięki temu układowi napędowemu, samochód generuje niezwykłą moc i moment obrotowy, co przekłada się na szybkie przyspieszenia i dynamiczną jazdę. Niezależnie od warunków na drodze, ID4 GTX dostarcza wyjątkowe wrażenia, sprawiając, że każda podróż staje się ekscytującym doświadczeniem. Ten sportowy SUV elektryczny oferuje również zaawansowane rozwiązania technologiczne, które podnoszą komfort i wygodę podróżowania. Przestronne wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i luksusowym wykończeniu, a zaawansowane systemy multimedialne, asystenci kierowcy i innowacyjne funkcje, takie jak system nawigacji z obsługą głosową czy bezprzewodowa ładowarka smartfona, zapewniają pełne zadowolenie z jazdy. Warto również wspomnieć o zasięgu ID4 GTX. Dzięki zaawansowanej baterii o dużej pojemności, samochód może pokonywać długie trasy bez konieczności częstego ładowania. Dodatkowo, możliwość korzystania z sieci stacji ładowania o dużej mocy sprawia, że uzupełnienie energii staje się szybkie i wygodne.