Dobiega końca przebudowa drogi powiatowej na odcinku Limanowianin in">Limanowa – Kamienica w miejscowości Zalesie. W związku z położeniem nowej nawierzchni bitumicznej od skrzyżowania z drogą powiatową 1613 K ( obok kościoła w Zalesiu) do granicy z miejscowością Zbludza kierowców w dniach 20-23 sierpnia czekają utrudnienia.

Roboty związane z położeniem warstwy wiążącej nawierzchni odbywać się będą przy zapewnieniu ruchu wahadłowego, natomiast położenie warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni planowane jest w dniach 21-22 sierpnia ( w zależności od warunków pogodowych) i wymagać będzie całkowitego zamknięcia dla ruchu w/w odcinka drogi.

Polecamy: Odpust Partyzancki w Szczawie już w ten weekend

Na czas zamknięcia odcinka drogi, kierowanie ruchu na wyznaczone objazdy (przez Czarny Potok oraz Mszanę Górną/Łostówkę) odbywać się będzie poprzez uprawnione osoby.

Polecamy: Limanowianie śladami świętych i błogosławionych [galeria zdjęć]

-Mając na uwadze konieczność sprawnej realizacji tej pilnej i oczekiwanej inwestycji, zwracam się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla czasowych niedogodności komunikacyjnych a także o dostosowanie się do wprowadzanych czasowych zmian organizacji ruchu – informuje Starosta Limanowski Jan Puchała.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.