W ubiegłym tygodniu ruszyły prace przy kolejnej inwestycji w gminie Tymbark. Tym razem mowa o przebudowie boisk sportowych wraz z kompleksem rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej w Tymbarku.

Wartość tejże inwestycji to ponad 1 mln złotych. Obecnie trwają prace polegające na modernizacji placu znajdującego się przy budynku szkoły. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to koniec września.

Polecamy: Limanowski katecheta rozpocznie pracę na Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży w kurii

Przypomnijmy, że w ramach zadania wykonana zostanie przebudowa obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej w Tymbarku, w tym modernizacja boiska sportowego wielofunkcyjnego, boiska do koszykówki oraz budowa obiektów kompleksu rekreacyjnego, w tym siłowni zewnętrznej, placu zabaw, bieżni do biegu na 60 m, bieżni do skoku w dal.

Polecamy: Ujanowice opanowane przez zaprzęgi konne. Zobacz relację wideo i zdjęcia

Projekt przewiduje także zagospodarowanie terenów zielonych oraz obejmuje modernizację placu (wyznaczenie jezdni oraz mini ronda), budowę miejsc postojowych dla samochodów osobowych i budowę chodnika.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., źródło: UG Tymbark