27 lipca 2018 roku , po 33 latach pracy przeszedł na emeryturę mgr Jakub Trojanowski, Główny Księgowy Szpitala Powiatowego w Limanowej. Zobacz spotkanie pożegnalne i podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz szpitala!

-W związku z zakończeniem przez Pana pracy w Szpitalu Powiatowym im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej składamy serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę. Realizowane wspólne przedsięwzięcia zachowamy w pamięci jako cenne i miłe doświadczenia. Lata pracy niech stanowią dobre wspomnienia i pozostaną satysfakcją dokonań jakie były Pana udziałem. Na progu nowego etapu życia życzymy, by odpoczynek na emeryturze był aktywnym czasem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które do tej pory brakowało czasu – przekazał list gratulacyjny Starosta Limanowski Jan Puchała

Polecamy: Zasnęła za kierownicą? Miała naprawdę sporo szczęścia! [zdjęcia]

Podczas pożegnalnego spotkania Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala, w imieniu własnym oraz całej kadry zarządzającej Szpitala złożył Panu Jakubowi podziękowania za ponad 30 – letnią służbę na rzecz Szpitalnej społeczności.

-Najtrudniejsze są pożegnania , szczególnie wtedy, gdy pracowało się wspólnie tyle lat. Dziękuję za wspieranie moich działań i działań moich poprzedników, za okazywaną pomoc i życzliwość. Wyrażam swoją niezmierną wdzięczność za aktywną współpracę, która przebiegała w twórczej i sympatycznej atmosferze. Jestem przekonany, że towarzyszy Panu satysfakcja z zawodowych dokonań i poczucie dobrze spełnionego obowiązku - mówił podczas spotkania.

Jednocześnie życzył Głównemu Księgowemu, by czas emerytury był czasem realizacji pasji, które do tej pory niejednokrotnie ustępowały obowiązkom służbowym.

Na początek nowego etapu w życiu Księgowy otrzymał symboliczny prezent - kalkulator ozdobiony kokardą, stary model, który służył mu przez wszystkie lata pracy w szpitalu i stał się jego atrybutem oraz pamiątkowy album wypełniony zdjęciami z różnych wydarzeń szpitalnych.

Polecamy: Jutro Kordian odwiedzi Limanową wraz z ciężarówką...soku!

Jakub Trojanowski urodził się 18 czerwca 1953 roku w Limanowej. Jest Absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie w 1980 r. uzyskał tytuł magistra ekonomii. W Zespole Opieki Zdrowotnej w Limanowej pracuje od 10 września 1985 r. Od tego czasu niezmiennie zajmował się szpitalnymi finansami, przez okres pierwszych sześciu lat jako główny księgowy, a następnie we wrześniu 1991 r. został powołany przez wojewodę nowosądeckiego na stanowisko zastępcy dyrektora – głównego księgowego, by od 1 października 1998 roku ponownie zająć stanowisko głównego księgowego, którą to funkcję pełnił aż do bieżącego roku.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., źródło: Szpital Powiatowy w Limanowej