Trwałe i estetyczne – czy takie opakowania w ogóle istnieją?

Jesteśmy przyzwyczajeni do faktu, że to, co ładne i kolorowe nie może być solidne i odwrotnie – solidne przedmioty raczej nie grzeszą urodą. Jeśli idzie o opakowania kartonowe, ich innowacyjność może niejednokrotnie zaskoczyć – również pod względem trwałości i walorów estetycznych.

Co ma do zaoferowania producent opakowań ozdobnych?

W wyborze opakowania dostosowanego do oferowanego produktu najważniejsze jest idealne dopasowanie pod względem nie tylko kolorystycznym, ale przede wszystkim – marketingowym. Producent opakowań ozdobnych oferuje dzisiaj swoim klientom znacznie więcej, niż tekturowy kartonik. Przede wszystkim ważny jest wybór odpowiedniego materiału, jego struktury oraz gramatury, mających znaczący wpływ nie tylko na estetykę, ale również trwałość – ważną także dla odbiorców. Dobry producent opakowań ozdobnych zaoferuje kompleks usług, począwszy od dopasowania materiału, zaprojektowania formy opakowania, a następnie odpowiedniej szaty graficznej, estetycznej i odpowiadającej marce pod względem marketingowym oraz brandowym.

Ile kosztuje dobry producent opakowań ozdobnych?

Cena jest zawsze kwestią względną, uzależnioną od całej masy przeróżnych czynników. Wpływać na cenę będzie zarówno rodzaj wybrane tektury, jak i jej dodatkowe elementy, na przykład przetłoczenia. Cena to także wzornictwo, stopień zaawansowania formy opakowania oraz szata graficzna. Nie bez znaczenia pozostaje także wielkość zamówienia.