• W miniony weekend na naszych drogach doszło do 6 zdarzeń: 5 kolizji i 1 wypadku.
    W nocy 24 sierpnia 2020 rok o godz. 01:00 w miejscowości Tymbark kierujący pojazdem marki VW Touran na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas jezdni, a następnie spadł z nasypu drogi po...
  • W miniony weekend na naszych drogach doszło do 6 zdarzeń: 5 kolizji i 1 wypadku.

    W nocy 24 sierpnia 2020 rok o godz. 01:00 w miejscowości Tymbark kierujący pojazdem marki VW Touran na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas jezdni, a następnie spadł z nasypu drogi po czym pojazd dachował na polu. 23-letni kierujący nie doznał poważnych obrażeń. Jak ustalili funkcjonariusze kierujący był nietrzeźwy - badanie wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. W samochodzie podróżowały dwie pasażerki. 20-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Tarnowie, a 16-latka została przewieziona karetką do szpitala w Limanowej. Na miejscu zdarzenia ślady zabezpieczyła grupa dochodzeniowo śledcza. Trwają czynności w tej sprawie.

    Tej samej nocy o godz. 02:00 w miejscowości Przyszowa 22-letni kierujący pojazdem marki Seat Toledo podczas cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Mercedes Benz (karetka pogotowia). W karetce nikogo nie było. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Kierujący seatem był nietrzeźwy - badanie wykazało 1,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Jego sprawa zajmie się Sąd.