Od 1 lipca w gminie Łukowica mamy nowego sekretarza. Funkcję tę pełni Adam Górszczyk - dotychczasowy Dyrektor Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Wewnętrznych w Starostwie Powiatowym w Limanowej.

Dotychczasowy Dyrektor Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Adam Górszczyk otrzymał propozycję awansu i obecnie pełni funkcje Sekretarza Gminy Łukowica. Na zasadzie porozumienia pracodawców powrócił do pracy w Gminie i od 1 lipca piastuje to zaszczytne stanowisko.

Polecamy: Podium na międzynarodowym festiwalu nasze! Sylwia Zelek rozsławiła Polskę [zdjęcia/wideo]

Zarząd Powiatu Limanowskiego podziękował dotychczasowemu dyrektorowi za współpracę oraz pogratulował objęcia nowego stanowiska.

-Przez miniony czas pracy dał się Pan poznać jako rzetelny, kompetentny oraz wywiązujący się z obowiązków pracownik Urzędu. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i osobiste zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków. Jesteśmy przekonani, że Pana doświadczenie i profesjonalizm przełożą się na wymierne korzyści podczas sprawowania funkcji Sekretarza Gminy Łukowica – mówił w trakcie spotkania Starosta Limanowski Jan Puchała, życząc powodzenia i dalszych sukcesów na nowym stanowisku

Polecamy: Nowy sposób wyłudzania pieniędzy? Nie daj się namówić oszustom, policja apeluje!

Kto obecnie zarządza Wydziałem Rozwoju, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych w urzędzie?

W związku ze zmianami kadrowymi dotychczasowy zastępca Adama Górszczyka - Wojciech Pazdan w drodze awansu wewnętrznego pełni obecnie funkcję dyrektora wydziału.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.