Kolejnego odkrycia z marihuaną w tle dokonali sądeccy policjanci. Tym razem plantacja wynosiła 6 krzewów. Zatrzymano w tej sprawie dwie osoby.

Sądeccy policjanci przyłapali plantatorów na gorącym uczynku. Po przeprowadzeniu działań operacyjnych ustalili, że w Świniarsku (gmina Chełmiec) nad rzeką Dunajec znajduje się uprawa konopii indyjskich. Udali się na miejsce, by obserwować teren.

Polecamy: Pamięć o Annie Bekowej nie zaginie! W miejscu pochówku tablica upamiętniająca zmarłą! [zdjęcia]

Jak się okazało, nie trzeba było długo czekać. W pewnym momencie pojawiło się dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat, którzy od razu przystąpili do pielęgnacji krzewów, rozpoczynając od ich podlewania. Na widok policjantów mężczyźni zaczęli uciekać, jednak szybko zostali zatrzymani.

Polecamy: Prace przy wodociągu idą pełną parą. Mieszkańcy z 20 km nowej sieci wodnej [zdjęcia]

-Jeszcze tego samego dnia mężczyźni usłyszeli od policjantów zarzut uprawiania konopi, za co grozi im do 3 lat więzienia. Obaj przyznali się do zarzucanego im czynu - informuje KMP w Nowym Sączu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. KMP Nowy Sącz