Rusza odbudowa mostu w miejscowości Świdnik/Owieczka. Długo wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja wiąże się jednak ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Zobacz mapę objazdów i nie daj się zaskoczyć na drodze!

Prace związane z inwestycją potrwają od 9 lipca do końca listopada tego roku. Ze względu na ograniczony czasowo termin wykonania mostu, obszar wykonywania robót mostowych będzie całkowicie wyłączony z ruchu drogowego. Dla kogo wyznaczone są objazdy i jakie trasy wyznaczono?

Zobacz także: Rusza odbudowa mostu w miejscowości Świdnik/Owieczka. Inwestycja z ponad 5 mln dofinansowaniem [Zdjęcia]

Na czas prowadzenia robót wyznaczony został objazd pomiędzy Świdnikiem a Naszacowicami poprzez miejscowości Łukowica, Jastrzębie, Jadamwola, Olszana, Olszanka i Naszacowice i analogicznie w przeciwnym kierunku. Objazd ten będzie przebiegał po istniejącej dotychczas trasie objazdowej dla pojazdów powyżej 5 ton masy całkowitej pojazdu. Zmiany w organizacji ruchu wyznaczone są od 9 lipca.

Zobacz także: Michał Krupiński z tytułem Bankowego Menedżera Roku 2017 Gazety Bankowej

-Mając na uwadze konieczność wykonania tej pilnej i długo oczekiwanej przez lokalną społeczność inwestycji, zwracamy się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie z niedogodności komunikacyjnej w związku z koniecznością wprowadzenia objazdu na czas prowadzenia robót, a także o dostosowanie się do wprowadzonej czasowej zmiany organizacji ruchu - informuje Starostwo Powiatowe w Limanowej

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.