Kolejny zawodnik MUKS Halny Kamienica powołany do reprezentacji Polski. Kacper Zygmunt, urodzony w 2006 roku otrzymał powołanie na tygodniowe zgrupowanie.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Halny Kamienica może poszczycić się kolejnym zawodnikiem powołanym do reprezentacji Polski. Urodzony w 2006 roku Kacper Zygmunt otrzymał powołanie na tygodniowy obóz sportowy. Zgrupowanie organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej odbędzie się w ramach Letniej Akademii Młodych Orłów pod koniec lipca w Gniewnie.

Zobacz także: Chwila nieuwagi opiekunów mogła skończyć się tragicznie. Czterolatek miał sporo szczęścia!

Uczniowski Klub Sportowy „Halny” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamienicy jest stowarzyszeniem i został założony w lutym 1995 r. Główną formą działalności klubu są sekcje piłki nożnej i piłka siatkowa. Piłka nożna cieszy się największą popularnością. Zajęcia prowadzone są w Szkółce Piłkarskiej, na które uczęszczają chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat, ćwicząc w 6 grupach wiekowych.

Zobacz także: Dwie kolizje i to na tej samej ulicy. Deszczowa pogoda dała się we znaki?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. MUKS Halny Kamienica