22 czerwca, podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny 2017/18 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Artur Krzak złożyli życzenia i gratulacje dla odchodzącej na emeryturę Dyrektor Szkoły Pani Haliny Bubiłek.

Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego w ZSP było okazja do podsumowania pracy uczniów i nauczycieli. Po wręczeniu świadectw i nagród dla najlepszych uczniów, przedstawiciele Powiatu podziękowali Dyrektor Szkoły Halinie Bubiłek za 11 lat owocnej współpracy oraz przekazali w imieniu Zarządu i Rady Powiatu pamiątkową rzeźbę.

Zobacz także: Remont na trasie Lubień-Mszana Dolna. Prawie 21 mln złotych dofinansowania w rękach gminy! [Zdjęcia]

Lata pracy pedagogicznej niech stanowią dobre wspomnienia i pozostaną satysfakcją dokonań jakie były Pani udziałem. Składamy również podziękowania za wieloletnią współpracę, podczas której realizowane wspólnie przedsięwzięcia były cennym doświadczeniem. Niech czas odpoczynku na emeryturze będzie okazją do spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które może do tej pory brakowało czasu – mówił Wicestarosta.

Zobacz także: Pierwsze Karty Seniora rozdane. Oto lista przedsiębiorców oferująca rabaty! [Zdjęcia]

Halina Bubiłek dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej była od 1 września 2007 r. do 22 czerwca 2018 r.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Źródło/Fot. Starostwo Powiatowe Limanowa