Nie małym zaskoczeniem dla opinii publicznej była rezygnacji z funkcji wójta Gminy Laskowa Czesława Stanisławczyka. Od 8 czerwca pełniącym funkcję Wójta Gminy Laskowa został Piotr Stach.

Oficjalnie wręczenie aktu powołanie miało miejsce 11 czerwca w Krakowie. W imieniu Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego wręczyła Piotrowi Stach Akt Powołania na pełniącego funkcję Wójta Gminy Laskowa na okres od 8 czerwca 2018 roku do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta.

gmina-laskowa

Zobacz także: Pensje wójtów i burmistrzów w dół? Nowe rozporządzenie już od 1 lipca

-Przed Panem ważna i odpowiedzialna praca. Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe doświadczenie i zdobyte kompetencje pozwolą dobrze zrealizować wszystkie zadania, które w przyszłości będą służyć dobru mieszkańców całej Gminy. Jest nam niezmiernie miło, ze będziemy mogli razem współpracować na rzecz lokalnych społeczności Gminy, jak również całego Powiatu Limanowskiego – mówił Starosta Limanowski Jan Puchała.

piotr-stach

Zobacz także: Tylko u nas! Pięć orkiestr i wspólne wykonanie utworu "Dobrzańskie melodie" [wideo]

Piotr Stach przed objęciem nowego stanowiska był Przewodniczącym Rady Gminy Laskowa.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Fot. UG Laskowa