Zawodniczka LKS „Witów ski” Mszana Górna, Ewelina Kołodziej, zdobyła swoje pierwsze medale Mistrzostw Polski Juniorów. Zobacz szczegóły!

Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych wygrała 2 konkurencje: sprint oraz bieg na 5 km techniką klasyczną. Upadek pozbawił ją medalu w biegu techniką dowolną, gdzie zajęła 4. miejsce.

Polecamy: Rekordowe promesy dla gmin w regionie. Zobacz, kto ile dostał i na co!

Ponadto w konkurencji team sprint wraz z koleżanką klubową zdobyły srebrny medal. Pozostałe zawodniczki z Mszany Górnej zanotowały najlepsze biegi w sezonie – Gabriela Dawiec była siódma w sprincie, a Magdalena Murzyn dziesiąta na 5 km; w team sprincie wspólne zajęły 5. miejsce.

Polecamy: Nie żyje Bogusław Sowa. Wieloletni nauczyciel i wychowawca młodzieży

W biegu na 7,5 km techniką dowolną srebrny medal zdobyła Karolina Kaleta z Kasiny Wielkiej (LKS Markam Wiśniowa – Osieczany).

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.