26 maja Galeria Trzy Korony w Nowym Sączu zapełniła się pięknymi, młodymi i zgrabnymi dziewczętami. Wszystko to z powodu gali finałowej konkursu na Miss Małopolski 2018r.

Wśród dziesięciu finalistek walczących o miano najpiękniejszej wśród Małopolanek znalazła się również nasza krajanka, Monika Wsolak z Raby Niżnej. Przed komisją konkursową i zgromadzoną publicznością Zagórzanka zaprezentowała się w kreacji wieczorowej, koktajlowej, stroju sportowym i kostiumie kąpielowym. Obowiązkowym elementem konkursowym kandydatek do tytułu Miss Małopolski 2018 była autoprezentacja i odpowiedź na pytanie jury.

Zobacz także: Niedzielne gradobicie w Dobrej [Zdjęcia/wideo]

Prezentację Moniki Wsolak doceniła komisja konkursowa. Otrzymała tzw. dziką kartę upoważniającą rabiankę do udziału w ćwierćfinale konkursu Miss Polski 2018.

To jednak nie jedyna nagroda! Każda z uczestniczek konkursu otrzymała bowiem kupony na zakupy w Galerii Trzy Korony, upominek od sponsora konkursu oraz vipowskie bilety na koncert Lenny'ego Kravitz'a, który odbędzie się 8. czerwca w Tauron Arena Kraków.

Zobacz także: Diecezja ma 27 nowych kapłanów. Święcenia odbyły się w tarnowskiej bazylice

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Źródło/Fot. UG Mszana Dolna